Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v České republice

Česko-německý fond budoucnosti zve na kontaktní setkání v Lipsku

Asociace nestátních neziskových organizací v České republice si vás dovoluje pozvat na česko-německé kontaktním setkání pořádané Česko-německým fondem budoucnosti, které se uskuteční v německém Lipsku. Jeho cílem je svést dohromady nové a potenciální zájemce o realizaci česko-německých projektů v oblastech kultury, vzdělávání a občanské společnosti.

Datum: 22. března 2019, od 14 do 17 hodin

Máte zajímavý nápad na projekt? Chtěli byste ho realizovat a pomohl by vám při tom německý partner? Chybí Vám know-how nebo finanční prostředky? A k tomu: rádi byste zažili vynikající a neopakovatelnou atmosféru knižního veletrhu v Lipsku, jehož je Česká republika letos hlavním hostem?

V průběhu setkání budete mít možnost seznámit se s potenciálními projektovými partnery ze sousední země, poznat, jak vás ve Vašich aktivitách může Česko-německý fond budoucnosti podpořit, inspirovat se zkušenostmi jiných organizací. Účastníkům setkání mohou být uhrazeny cestovní náklady a ubytování. S volnou vstupenkou budou také moci navštívit knižní veletrh.

Další informace a podmínky účasti naleznete na webových stránkách Česko-německého fondu budoucnosti odkaz. Počet míst je omezen.

Sdílejte: