Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v České republice

Vzdělávací online seminář NEZISKOVÉ ORGANIZACE A VEŘEJNÉ REJSTŘÍKY

Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje vás zve na vzdělávací online seminář NEZISKOVÉ ORGANIZACE A VEŘEJNÉ REJSTŘÍKY… povinnosti spojené s vedením informací a vkládáním listin do spolkového a jiných veřejných rejstříků – stručně, jasně a pro lidi.

Datum: úterý 27. 4. 2021 od 17:00 hod.

Témata:

  • Proč musí NNO zapisovat a vkládat informace do veřejných rejstříků
  • Jaké informace o NNO se povinně zapisují do veřejných rejstříků
  • Jaké informace o NNO se povinně vkládají do sbírky listin
  • Jaké jsou sankce za nesplnění povinností
  • Jak na změnu zapsaných skutečností
  • Jak je to se soudními poplatky
  • Dotazy, diskuse

Přednáší: JUDr. Hynek Pečinka, právník činný v neziskovém sektoru

Úvodní slovo: On-line komunikace – výzva i pro NNO (Ing. Jiří Rudolf)

Pořádá Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje ve spolupráci s ANNO ČR a za finanční podpory Úřadu vlády České republiky

Délka trvání: max 120 minut. Přihlášení do 22. 4. 2021 včetně on-line na https://bit.ly/3rTs0pT

Přihlášený účastník obdrží v předstihu e-mailem odkaz na událost. Webinář proběhne v prostředí Microsoft Teams. Tato aplikace je volně ke stažení na https://bit.ly/3mme6vn.

Technické informace: Všem, kteří s on-line konferencemi nemají zkušenosti, doporučujeme aplikaci nainstalovat v dostatečném předstihu, zkontrolovat nastavení a funkčnost reproduktorů, mikrofonu, případně kamery a aplikaci si nanečisto vyzkoušet. Pro fungující zapojení do přednášky potřebujete PC (notebook, tablet, případně mobilní telefon), reproduktory, mikrofon (budete-li chtít mluvit), kameru (není nutná) a připojení k internetu. Všechny prosíme, aby se na akci připojili asi 15 minut předem (16:45 h). Tento čas před samotným začátkem využijeme k případnému odstranění problémů se spojením.

Všestranně podporujeme nestátní neziskové organizace z Olomouckého kraje a pomáháme jim. Vytváříme trvalý prostor pro komunikaci a spolupráci neziskovek mezi sebou i vůči jiným sektorům společnosti. www.uno-ok.cz, www.facebook.com/uno.ok.cz

Sdílejte: