Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v České republice

Přípravy 3. ročníku ankety „Osobnost neziskového sektoru“ jsou v plném proudu

Asociace nestátních neziskových organizací v České republice připravuje ve spolupráci s krajskými asociacemi již 3. ročník unikátní ankety „Osobnost neziskového sektoru“, která vzdává hold těm, kteří nezištně pomáhají lidem ve svém okolí. Slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční 6. prosince 2018 v Praze.

Naší ambicí je ocenit ty, kteří kromě práce pro druhé též aktivně budují dobré jméno neziskovým organizacím. Věříme, že tato akce o vánočních svátcích přiblíží činnost NNO politické reprezentaci, médiím a veřejnosti, a pomůže tak nalézt mezi všemi aktéry vzájemné porozumění. Záštitu nad nadcházejícím ročníkem již převzali radní Hlavního města Prahy pro oblast zdravotnictví a bydlení Radek Lacko a 1. místopředsedkyně Senátu Miluše Horská.

Vítězové minulých ročníků převzali umělecká díla od světoznámé sklářky a výtvarnice Gordany Turuk

Gordana je uměleckou sklářkou a výtvarnicí s obrovským talentem. Překrásným skleněným dílům dokáže vdechnout duši a stává se tak nefalšovanou „královnou skla“. Svým uměním nám skrze sklo tlumočí svůj vztah k lidem i zvířatům, přírodě i bohu. Její skleněná díla se dostala k nejmocnějším světovým osobnostem, vlastní je například královna Anglie a norský král, papež Benedikt XVI., bývalá ministryně zahraničních věcí USA Madeleine Albrightová či chorvatská prezidentka Kolinda Grabarová Kitarovićová.

http://www.gordanaglass.com/cs

Srdečně vás proto vyzýváme k účasti na nadcházejícím ročníku Osobnosti neziskového sektoru. Nestátní neziskové organizace nechť se obracejí na své krajské asociace, které potom nominují kandidáty do ankety a představí ANNO ČR jejich zajímavý příběh.

Sdílejte: