Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v České republice

Pozvánka na seminář/workshop „Jak navázat a rozvíjet spolupráci s firemními podporovateli?“

Asociace nestátních neziskových organizací v České republice ve spolupráci s Plzeňským Prazdrojem pořádá seminář/workshop, jehož tématem je společné hledání odpovědi na otázku, jak navázat a rozvíjet spolupráci s firemními podporovateli.

Termín: 17. prosince 2018, 9:30 – 13:00
Místo: Plzeňský Prazdroj, Ovocný trh 8, Praha

Pozvánka

Přemýšlíte o oslovení firem ke spolupráci a podpoře Vašeho projektu? Koho oslovit a jakou formu zvolit Jak zaujmout a navázat spolupráci? Jak se kvalitně připravit na jednání? Co je důležité pro budování vztahu a pro rozvoj spolupráce? Nejenom na tyto otázky nám odpoví Monika Matyáštíková – Manažerka trvale udržitelného rozvoje z Plzeňského Prazdroje. Podělí se s námi o své zkušenosti z druhé strany. Na příkladech z praxe si ukážeme, co funguje a čeho se určitě vyvarovat.

Společně si projdeme přípravou podkladů a prezentace pro schůzku s oslovenou firmou. „Naostro“ si vyzkoušíme jednání se CSR manažerkou. Zpětná vazba a sdílení zkušeností je samozřejmostí. Pro nejlepší prezentaci je připraveno překvapení!

Tento projekt je realizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu ANNO ČR – podpora nevládního sektoru v regionech Ministerstva pro místní rozvoj.

Sdílejte: