Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v České republice

Pozvánka na seminář „Sociální sítě pro NNO“

Asociace nestátních neziskových organizací v České republice pořádá pražský seminář o využití sociálních sítí pro účely propagace a komunikace neziskových organizací. Cílem akce je formou přednášky a diskuze představit účastníkům z řad pracovníků českého neziskového sektoru, jaký potenciál svět sociálních sítí a nových médií nabízí.

Termín: 26. září 2018, 9:30 – 12:30
Místo: ANNO ČR, Senovážné náměstí 24, 6. patro, Praha 1

Pozvánka

Lektor: Jan Veselý, který má se správou profilů rozmanitých neziskových organizací v ČR několikaleté zkušenosti. Vzhledem ke své více než desetileté práci pro česká masmédia coby arabista a mezinárodně-politický analytik má zkušenosti i s využitím sociálních sítí například v oblasti diplomacie, žurnalistiky či bezpečnosti.

Co se mimo jiné dozvíte:

  • Co mohou české neziskové organizace od sociálních sítí čekat a co ne?
  • Jak se mohou a mají NNO o své profily na sociálních sítích starat, když mají malé personální a finanční zdroje či nedostatečnou odbornost s jejich správou?
    Jak lze využívat sociální sítě, aby to NNO co nejvíce přineslo?
  • Představení sociálních sítí facebook, Twitter, YouTube a LinkedIn.
  • Placená reklama na facebooku a také na Twitteru.

Projekt vychází z programu Úřadu vlády České republiky s názvem Podpora kapacit celostátních mezioborových sítí nestátních neziskových organizací pro rok 2018.

V případě zájmu je možno obsah přizpůsobit na míru jednotlivým organizacím.

Cena školení je 100 Kč pro členy ANNO ČR a 300 Kč pro ostatní zájemce. Platba se uskuteční v hotovosti před začátkem semináře.

Počet míst je omezen.

Přihlašování na akci probíhá pomocí odkazu: https://goo.gl/forms/tAj7ErwKm9Nu1We82

Sdílejte: