Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v České republice

Pozvánka na II. kulatý stůl „Sociální sítě jako partner pro neziskovky“

Asociace nestátních neziskových organizací v České republice pořádá druhý kulatý stůl s názvem „Sociální sítě jako partner pro neziskovky“.

Termín: 16.5. 2018 od 9:30 do 12:00

Místo: Pracovna, Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3

Přednášející:

Jenda Žáček, konzultant v oblasti strategické komunikace, JendaZacek.cz

Gabriela Sedláčková, konzultantka, lektorka a správkyně sociálních sítí; copywriterka

Jan Veselý, dlouholetý správce sociálních sítí v oblasti neziskového sektoru

Pozvánka

Kulatý stůl se bude zabývat problematikou sociálních sítí neziskových organizací od strategického plánování až po rozbor konkrétních příspěvků. Cílem je seznámení se s možnostmi, které organizacím sociální sítě přinášejí, jak pomocí nich budovat jejich jméno, jak je využívat jako informační kanál a jak zaujmout či získat podporovatele.

Zájemci, kteří do 13. 5. 2018 přiloží k přihlašovacímu formuláři odkaz na své veřejné profily na sociálních sítích, dostanou od přednášejících přímo na místě zpětnou vazbu.

Kulaté stoly jsou součástí projektu z výzvy OPZ 03_15_041 s názvem „Asociace nestátních neziskových organizací jako most mezi veřejnou správou a neziskovým sektorem“. Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu. Na akci bude zajištěno drobné občerstvení. Účast na akci je zdarma a počet míst je omezen.

Přihlašování probíhá přes následující formulář: https://goo.gl/forms/3eYddH7a5euj3NYC2

Sdílejte: