Zastřešujeme nestátní neziskové organizace v České republice

Pomozte dětem získat kvalitní zázemí! Nominujte neziskovku, která se o ně stará

Prostředí, ve kterém děti vyrůstají, má velký vliv na jejich rozvoj a celkovou pohodu. Společnost IKEA se proto rozhodla pomoci. A to tím, co umí nejlépe – znalostmi z oblasti interiérového designu, výrobky i časem svých zaměstnanců.

Projekt společnosti IKEA Spolu s vámi pomohl od prvopočátku více než 120 neziskovým organizacím zaměřeným na děti. Jeho smyslem je vybrat nejlepší neziskovou organizaci, která se stará o děti. Své nominace proto posílejte prostřednictvím tohoto formuláře: https://www.spolusvami.cz/nominace Své nominace zasílejte do 26. října 2018.

Všechny doručené přihlášky budou pečlivě prostudovány, aby se společnost IKEA ujistila, že může potřebám organizací vyhovět. Na základě těchto informací pak bude vybráno vždy 5 finalistů za jeden obchodní dům IKEA, celkem tedy 20 finalistů z celé České republiky. Členové IKEA FAMILY pak hlasují pro organizaci, kterou chtějí podpořit. V daném regionu vždy vyhrává ta organizace, která získá největší počet hlasů. Ostatní finalisti budou také podpořeni.

Společně s vítěznými neziskovými organizacemi se vybere to nejvhodnější vybavení jejich prostor v hodnotě výhry. Organizacím s nejvyšším počtem hlasů interiéroví designéři společnosti IKEA navrhnou kompletní řešení prostoru tak, aby se v něm všichni cítili co nejlépe. Zaměstnanci IKEA jim poté přijedou nábytek smontovat a celkový vzhled místností doladí pomocí doplňků.

Sdílejte: